Ürünler

AR-BA

2002 yılında kurulan AR-BA MOBİLYA PAZARLAMA, Avusturya menşeili Fundermax marka laminat ve compact laminatlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Fundermax fabrikaları Dünyanın en gelişmiş laminat ve compact laminat üretim teknolojisine sahiptir. Kalite politikası çerçevesindeki müşterileri ile uzun süreli çalışma hedefi ile ve müşterinin çıkarlarını gözetme prensibi ile kalitesinden ödün vermeden üretim yapmaktadır. Bu anlayışla üretilen tüm malzemelerin standartları kalite sertifikalarıyla ve test raporları ile belgelenmiştir.

Fundermax’a duyduğumuz güven ile temsilciliğini yaptığımız bu malzemeleri Türkiye piyasasına sunmaktan ve projelerimizde kullanmaktan gurur duyuyoruz. Fundermax Ürün gruplarının içerisinde HPL laminatlar, iç ve dış mekanlar için compact laminatlar ve özel amaçlı compact laminatlar bulunmaktadır. Her türlü arayışa hitap eden ve yeni trendlere göre yenilenen zengin bir renk kartelası bulunmaktadır.

Ar-Ba mobilya / Kart inşaat olarak toplam gerçekleştirilen yurtiçi-yurtdışı fundermax kompakt laminat uygulaması 200.000m2 üzerindedir.” Yıllık ortalama 100.000 m2 fundermax laminat ile mobilya üretimi devam etmektedir.