Ürünler

Ürün Listesi

 

Max Protect

Fundermax’ın da dahil olduğu Isovolta şirketler grubuna ait İspanyol Teinser firmasından ithal edilen 304 kalite paslanmaz çelik aksesuarlardır. Compact laminat wc kabini, duş bölmesi ve pisuar kabini imalatında kullanılır. Montaj için kullanılan tüm vidalar yine paslanmaz çeliktir.


Ayarlı Ayak: compact laminat bölücülerin yere bağlanmasında kullanılır, ayarlı mekanizması sayesinde compact laminat wc sisteminin genellikle ıslak hacimlerde mevcut olan yerdeki eğimine uyum sağlamasına yardımcı olur. 140 cm lik ara bölücü duvarlarda ve 30 cm’i geçen tüm panellerde kullanılır.

Yaylı Menteşe: Compact laminat kapıların kendinden kapanmasını sağlayan yaylı menteşeleridir. 90x54mm ölçülerindedir. 70 cm lik her kapı için 2 adet menteşe kullanılır.
Yaysız Menteşe: 3 adet menteşenin kullanıldığı kapılarda 2 adet yaylı menteşe ile beraber kullanılan yaysız menteşedir.

Kapı tokmağı: Compact laminat panellerde kapı kolu vazifesi olan parçadır. 25 mm çapındadır

Kilit: Compact laminat kapılarda kullanılan kilittir, üzerindeki renkli mekanizma ile kabinin meşgul olup olmadığı dışardan görülebilir. 64mm çapındadır. Lambalı sisteme uygun olarak monte edilir.

U Profil: Compact laminat panellerin duvar ile ve birbirleriyle T formunda kesiştiği noktalarda kullanılır. Profilin uzunluğu 185 cm’dir ve panel boyunca kullanılır.

Köşe profil: compact panellerin birbirleriyle 90 derece birleşimlerinde kullanılmak üzere L formunda iki adet profilden meydana gelir, köşe profili hem içten hem dıştan vida ile sabitlenir.

Üst Başlık: Sistemin ön ve yan cephelerinde üstte kullanılan 1,5 mm et kalınlığında profildir. Compact laminat panellerin aynı düzlemde kalmasını sağlar.

Üst başlığın kullanılmadığı ve borulu sistemin tercih edildiği durumlarda ihtiyaç duyulan diğer aksesuarlar:

Boru: 1,5 mm et kalınlığında ve 25 mm çapında üst bağlantı borusudur. 3 mtlik boylar halindedir.

Panel Boru tutucu: Compact laminat panel ile panellerin aynı düzlemde olmasını sağlayan boru profilin bağlantısını sağlar, boru profil tutucunun içinden geçirilerek panele vidalanır.

Dirsek: Boru profillerinin kesiştiği noktalarda kullanılır

Boru- duvar tutucu: Boru profilin duvar ile birleşimini sağlayan elemandır.