Ürünler

Ürün Listesi

 

Max Şekillendirilmiş Compact Laminatlar

Max Şekillendirilmiş Compact Laminatlar 6, 8, 10 veya 13mm kalınlıktaki şekillendirilmiş compact laminatlar her iki görünen yüzeyinde dekoratif kağıt ile doğal liflerin sentetik reçinelerle beraber yüksek basınç ve yüksek ısı ile birbirlerine kaynaştırılıp sertleştirilmesi sonucu meydana gelirler, normal compact laminattan farklı olarak içerisinde bulunan özel maddeler sayesinde 15 veya 30mm yarıçap ile bükülerek şekillendirilir ve derzsiz köşe dönüşleri elde edilir. Yaygın olarak bilinenin aksine standart ebatları yoktur, kullanıcının ihtiyaç duyduğu ebatlara uygun olarak bükülür.

Yangına dayanım açısından ÖNORM B 3800 Part 1, B2’ ye uyumludur. Şekillendirilmiş compact laminatlar, homojen ve derzsiz yapısıyla suya ve buhara karşı dirençli olup, ıslak hacimlerde, laboratuarlarda kullanılan kimyasalların, çözücülerin, dezenfeksiyon maddelerinin, kozmetik maddelerin ve boyaların kullanıldığı mekânlarda kullanıma uygundur.

 
Uygulama Alanları
Duvar ve tavan kaplaması olarak compact laminat uygulanan alanlarda derzsiz birleşim gerektiren köşe dönüşlerinde, laboratuarlarda Z tezgah olarak, ıslak hacimlerde lavabo tezgahı olarak ve her türlü mobilya imalatında kullanılabilir.
 
Ebatlar(mm)
Müşteri talebine göre bükülür
 
Renkler
Max renk kartelâsındaki tüm renklerde üretim yapılmaktadır
 
Kalınlık
6, 8, 10 veya 13mm
 
Formlar
U, L, S formları ve 4. kenar bükümleri
 
Max Şekillendirilmiş Compact Laminatlar
Max Şekillendirilmiş Compact Laminatlar